Kontakt


ul. Chrobrego 1
88-300 Mogilno

NIP: 557-166-36-18

REGON: 341350724

Formularz kontaktowy


* pola wymagane
Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 • Więcej o ochronie danych osobowych

  Administratorem Twoich danych osobowych jest EmelfisPRO z siedzibą w Mogilnie, przy ul. Chrobrego 1.

  Masz prawo do:

  1. dostępu do swoich danych,

  2. sprostowania swoich danych,

  3. żądania usunięcia danych,

  4. ograniczenia przetwarzania,

  5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,

  6. przenoszenia danych osobowych,

  7. cofnięcia zgody.

  Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Twoje dane przetwarzamy w celu:

  obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO); marketingowym polegającym na promocji naszych usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

  zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

  Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

  niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń

  w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

  Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • Twoje dane są bezpieczne
 • Back To Top