Programy telewizyjne


Według danych Departamentu Monitoringu KRRiT w 2021 roku statystyczny Polak oglądał telewizję przez ponad 4,35 h dziennie. Mimo rosnącej popularności nowych mediów programy telewizyjne nadal cieszą się zainteresowaniem wśród Polaków w różnym wieku. W EMELFIS Production zajmujemy się obsługą programów telewizyjnych przeznaczonych do emisji w lokalnych i ogólnopolskich mediach. Dysponujemy ekipą filmową, profesjonalnym sprzętem i studiem montażowym.

Jakie produkcje telewizyjne realizujemy?

Programy emitowane w telewizji różnią się ze względu na tematykę i sposób realizacji. Niektóre nagrywane są wyłącznie w studio, inne realizowane również w plenerze.

Przykładowe produkcje telewizyjne z naszej oferty:

  • serwisy informacyjne,
  • programy dla dzieci,
  • magazyny telewizyjne,
  • reportaże i filmy dokumentalne,
  • filmy telewizyjne,
  • programy rozrywkowe,
  • programy publicystyczne,
  • programy kulturalno-artystyczne,
  • programy ogólnotematyczne.

Zajmujemy się również nagrywaniem spotów reklamowych do telewizji oraz produkcją teledysków muzycznych. Jesteśmy otwarci na współpracę z lokalnymi i ogólnopolskimi nadawcami.

video

Na czym polega obsługa programów telewizyjnych?

Zależy Ci na współpracy z profesjonalną ekipą, która zadba o każdy szczegół produkcji? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Obsługa programów telewizyjnych realizowana przez naszą firmę to kompleksowa usługa składająca się z kilku elementów.

W pierwszej kolejności zajmujemy się przygotowaniem scenariusza, w którym planujemy narrację całej produkcji. Jest to niezbędny element tworzenia każdego programu telewizyjnego, który pozwala uniknąć chaosu i błędów. Następnym krokiem jest storyboard, czyli wizualna prezentacja scenariusza w formie obrazków, które ukazują poszczególne etapy produkcji.

Nasza oferta obejmuje również reżyserię i realizację zdjęć na planie zdjęciowym. W zależności od rodzaju produkcji zajmiemy się angażem aktorów, prezenterów i wszystkich osób niezbędnych do realizacji programu. Na koniec nasi montażyści przystąpią do postprodukcji, która jest ostatnim etapem pracy ekipy.

Tworzymy profesjonalne produkcje filmowe

Jesteśmy zespołem pasjonatów zafascynowanych światem tradycyjnych i nowych mediów. W skład naszej ekipy wchodzą operatorzy kamer, montażyści, reżyser, makijażystka i fotograf – jesteśmy w pełni przygotowani do pracy na planie filmu, spotu reklamowego, reportażu czy teledysku.

Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Września, Włocławek i Konin to miasta, w których najczęściej nagrywamy produkcje telewizyjne, choć naszą ofertę kierujemy także do klientów z innych miejscowości. Ile kosztuje obsługa programów telewizyjnych? Cena zależy od kilku czynników, dlatego skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty i otrzymać indywidualną wycenę.

Zaufali nam


współpraca ABC
wspólpraca FedEx
wspólpraca Verseo
wspólpraca Polo Market
wspólpraca Ecolab
wspólpraca TVN Turbo
wspólpraca Tedx
wspólpraca Ruch
wspólpraca TVP3 Bydgoszcz
wspólpraca Eurocash
wspólpraca Wojewoda Wielkopolski
wspólpraca Znak Emotikon
wspólpraca Engie
wspólpraca Distribev
wspólpraca AVON
wspólpraca Abramczyk
wspólpraca Vitapol
wspólpraca GSK
Back To Top