Oferta Emelfis Production


Film to skuteczne narzędzie, która pozwala rozwijać biznes oraz docierać do klientów w taki sposób, aby zostać zapamiętanym.

Rozumiejąc potrzeby biznesu wypracowaliśmy kompetencje, które pozwalają naszym klientom osiągać najlepsze wyniki generowane przez produkcje filmowe. Przywiązujemy ogromną wagę do aspektów technologicznych, dlatego każdy film tworzymy wykorzystując zaawansowany sprzęt. Stawiamy też na rozwój umiejętności, co przekłada się na doskonałą kreację wizualną i artystyczną. Fundamentem naszych projektów jest jednak kreatywność, która w oparciu o wspólne rozmowy z każdym klientem, pozwala osiągać zamierzone cele.

Znając złożoność wielu procesów biznesowych występujących w firmach, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni pomysł i scenariusz, który pozwoli na realizację zaplanowanej wizji artystycznej.

Rozumiemy biznes i pomagamy czynić go maksymalnie efektywnym, budując niezapomniane kreacje filmowe, które staną się doskonałym narzędziem marketingowym.

Emelfis Production

FILMY PROMOCYJNE


Szukasz skutecznej i nowoczesnej formy reklamy? Film promocyjny to narzędzie marketingowe, które świetnie sprawdza się w kreowaniu wizerunku marki. Stworzymy dla Ciebie wideo do publikacji na stronie internetowej, blogach branżowych, w social mediach lub telewizji.

Z nami zbudujesz rozpoznawalność swojej marki i otrzymasz profesjonalny film promocyjny, który jest chętnie oglądany przez klientów. Zapewniamy kreatywne pomysły, zaawansowany sprzęt i profesjonalną pomoc specjalistów, którzy znają się na rzeczy.

Emelfis Production

SPOTY REKLAMOWE


Wprowadzenie nowego produktu na rynek wymaga dobrej promocji. Profesjonalny spot reklamowy pomoże Ci dotrzeć do dużego grona klientów w różnym wieku i z różnych lokalizacji. Zajmujemy się tworzeniem spotów reklamowych do telewizji tradycyjnej i internetowej (VOD), a także reklamą na social media i serwisy online.

Stworzymy dla Ciebie klasyczny spot telewizyjny, pionowe video na Instagrama, a nawet reklamę na YouTube’a. Możliwości promocji jest naprawdę mnóstwo, dlatego chętnie doradzimy wybór najlepszych opcji.

Emelfis Production

PRODUKCJA TELEDYSKÓW


Muzyczny świat to nie tylko dźwięk, ale też obraz. Świadczy o tym popularność teledysków na YouTube – klip do słynnego Despacito ma już niemal 8 miliardów wyświetleń! Stworzymy dla Ciebie teledysk z prawdziwego zdarzenia, niezależnie od tego, czy od dawna działasz w branży muzycznej, czy dopiero zaczynasz karierę.

Jesteśmy otwarci na najbardziej szalone pomysły i wszystkie gatunki muzyczne. Przywiązujemy dużą wagę do scenariusza oraz postprodukcji. Wyprodukowany przez nas teledysk nadaje się do publikacji w internecie i telewizji.

Emelfis Production

FILMY SZKOLENIOWE


Szkolenia wcale nie muszą być nudne. Z nami stworzysz nowoczesne treści, które będą atrakcyjne dla pracowników i klientów. Produkujemy filmy szkoleniowe obejmujące prezentacje produktów lub marki, instrukcje obsługi produktów czy szkolenia dla firm.

Takie nagrania można wykorzystać zarówno podczas prowadzenia działań marketingowych, jak i kształcenia pracowników. Atrakcyjna forma filmu sprzyja szybszemu przyswajaniu wiedzy, a przy tym sprawia, że firma jest postrzegana jako nowoczesna i zaangażowana w rozwój.

Emelfis Production

VIDEORELACJE Z EVENTÓW


Nagrywanie videorelacji z eventów to popularny sposób na uwiecznienie organizowanego wydarzenia. Krótki film przypominający formą teledysk to patent na zachowanie wspomnień oraz możliwość skutecznej promocji eventu lub firmy.

Tworzymy videorelacje z festiwali, targów, konferencji, wydarzeń prywatnych i firmowych oraz imprez masowych, sportowych i kulturalnych. Videorelacja nadaje się do publikacji na stronie www, w social mediach i na YouTube. Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia, możesz ją również umieścić w portfolio.

Emelfis Production

FILMY PRODUKTOWE


Czy wiesz, że nawet 50% klientów ogląda filmy produktowe przed zakupem? Filmowa prezentacja produktu to narzędzie marketingowe dla firm z branży e-commerce. Decydując się na film produktowy, możesz w prosty sposób zwiększyć zainteresowanie ofertą i dotrzeć do nowych odbiorców.

Pozwól swoim klientom jak najlepiej zapoznać się z produktami przed zakupem, ukazując detale artykułów czy prezentując krótki poradnik. Film produktowy nadaje się do publikacji w sklepie online, a także w mediach społecznościowych.

Emelfis Production

PROGRAMY TELEWIZYJNE


Telewizja należy do mediów o szerokim i zróżnicowanym zasięgu. W ramach oferowanych usług zajmujemy się obsługą programów telewizyjnych w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Dysponujemy profesjonalną ekipą filmową, zaawansowanym sprzętem oraz własnym studiem montażowym.

Programy telewizyjne nagrywamy zarówno w studio, jak i w plenerze. Realizujemy m.in. serwisy informacyjne, programy dla dzieci, reportaże, filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i wiele innych.

Emelfis Production

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA


Jak sprawić, by klient zainteresował się produktem, którego nie może dotknąć? Skutecznym rozwiązaniem jest fotografia produktowa dla branży e-commerce, która wspiera sprzedaż internetową i zwiększa zainteresowanie ofertą.

Zajmujemy się fotografią still life i packshotową, tworząc profesjonalne zdjęcia promocyjne do publikacji w mediach tradycyjnych i internetowych. Fotografujemy dowolne artykuły z oferty klientów, dobierając technikę do rodzaju produktu i branży.

Emelfis Production

FOTOGRAFIA MODOWA


Fotografia modowa to narzędzie marketingowe przeznaczone do promowania odzieży, obuwia, biżuterii, kosmetyków i dodatków. Oprócz fotografii fashion i beauty zajmujemy się również sesjami biznesowymi i wizerunkowymi dla firm oraz klientów prywatnych.

Realizujemy sesje fotograficzne w studiu i plenerze, dopasowując technikę fotografowania do rodzaju zlecenia. Efektem są zdjęcia, które można wykorzystać w kampanii reklamowej, na stronie internetowej firmy, w portfolio oraz w CV.

Back To Top