O nas


Historia Emelfis Production rozpoczęła się w 2012 roku. Od tamtego czasu sporo się zmieniło – udało nam się stworzyć wymarzoną markę i zebrać zgrany zespół profesjonalistów. Łączy nas pasja do fotografii i filmu, którą wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Od samego początku kładziemy nacisk na dynamiczną i nowoczesną formę wideo, a każda realizacja biznesowa jest dla nas nowym, fascynującym wyzwaniem.

Mimo sporego doświadczenia w branży, trwałych relacji biznesowych i wszechstronnych umiejętności, nie osiadamy na laurach – wyznajemy zasadę, że każdy dzień to okazja, by nauczyć się czegoś nowego. Dzięki realizacji teledysków doskonalimy się w filmowaniu choreografii, nagrywanie reklam rozwija nasze umiejętności pracy na planie ze światłem i aktorami, a videorelacje z eventów uczą nas, jak łapać chwile, które nigdy więcej się nie powtórzą.

DLACZEGO TWORZYMY

NASZA MISJA


Jesteśmy firmą, która stawia na kreatywność i unikatowość rozwiązań. Tworzymy zdjęcia i materiały wideo najwyższej jakości, przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu. Świat filmu jest nieskończony, dlatego stawiamy na nieustanny rozwój – od oświetlenia, przez dźwięk, sposoby filmowania i rodzaje montażu, aż po dobór muzyki i wybór sprzętu wspomagającego pracę filmowca.

Praca to dla nas jednak coś więcej niż tylko obraz – to emocje i wspomnienia, które zatrzymujemy w kadrach. Potrafimy patrzeć na rzeczywistość oczami naszych klientów, dzięki czemu wiemy, co liczy się dla nich najbardziej. Wykorzystując najnowsze technologie i sprzęty, nie zapominamy o tym, że naszym najważniejszym zadaniem jest dbałość o każdy detal produkcji.

W tworzeniu filmów najbardziej fascynują nas dynamiczne i idealnie płynne ujęcia, ciekawe pomysły na realizacje oraz sztuczki montażowe podkręcające efekt produkcji. Prywatnie jesteśmy miłośnikami nowych technologii, sprzętu Apple i dobrej muzyki filmowej.

DLACZEGO MY

CO NAS WYRÓŻNIA?


  • Wszechstronność – oprócz operatorów i montażystów mamy w swojej ekipie także reżysera, makijażystkę i dźwiękowca, którzy (w zależności od projektu) są obecni na planie zdjęciowym.
  • Profesjonalizm – eventy mają to do siebie, że pewnych sytuacji nie da się powtórzyć. Doświadczenie zdobyte przy nagrywaniu videorelacji z eventów pozwala nam szybko i sprawnie odnajdywać się w produkcjach biznesowych.
  • Indywidualne podejście – nasi klienci działają w przeróżnych branżach i mają rozmaite oczekiwania, dlatego każde zlecenie jest zupełnie inne. Dbamy o to, by współpraca z nami pochłaniała minimum czasu i energii klienta. Wspólnie przedyskutujemy projekt, zaproponujemy rozwiązania dopasowane do aktualnych trendów i przeprowadzimy Cię przez cały proces. Podczas gdy my będziemy realizowali Twoją wizję, Ty skupisz się na prowadzeniu firmy.
  • Zaawansowany sprzęt – pracujemy głównie na kamerach Canon i Sony, używamy filmowych obiektywów oraz oświetlenia filmowego Arri, Dedolight i KinoFlo. Jesteśmy w stanie rejestrować i montować ujęcia w jakości 8K. Mamy również możliwość wykonywania ujęć z drona klasycznego i sportowego FVP (120 km/h). Podczas realizacji używamy stabilizatorów żyroskopowych, kranu kamerowego i sliderów.
  • Elastyczność – klientom, którzy pilnie potrzebują gotowego filmu, oferujemy szybki montaż w terenie, nawet na drugi dzień po nagraniu!

Nasz zespół


Backstage z planu


img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Zaufali nam


współpraca ABC
wspólpraca FedEx
wspólpraca Verseo
wspólpraca Polo Market
wspólpraca Ecolab
wspólpraca TVN Turbo
wspólpraca Tedx
wspólpraca Ruch
wspólpraca TVP3 Bydgoszcz
wspólpraca Eurocash
wspólpraca Wojewoda Wielkopolski
wspólpraca Znak Emotikon
wspólpraca Engie
wspólpraca Distribev
wspólpraca AVON
wspólpraca Abramczyk
wspólpraca Vitapol
wspólpraca GSK
Back To Top