Videorelacje z eventów


Szykuje się niezapomniana impreza, którą warto uwiecznić na filmie? Zamiast długiego nagrania, zdecyduj się na krótką i ciekawą videorelację! Nagrywanie wideo relacji z eventów wymaga doświadczenia, kreatywnego podejścia i zaawansowanego sprzętu. Uwiecznimy najlepsze momenty organizowanego przez Ciebie eventu i sprawimy, że przejdzie do historii!
video

Relacje z wydarzeń – jak to się robi?

Videorelacja to forma promocji, która polega na montażu krótkiego filmu z dowolnego wydarzenia. Można go porównać do teledysku – skrót przebiegu eventu wyróżnia się dynamicznym montażem, krótkim czasem trwania oraz wbudowaną ścieżką dźwiękową. Głównym celem filmu jest ukazanie najciekawszych momentów eventu oraz zaciekawienie odbiorców.

Tworzymy videorelacje z następujących wydarzeń:

  • festiwale,
  • imprezy masowe,
  • imprezy sportowe,
  • imprezy kulturalne,
  • targi,
  • konferencje,
  • wydarzenia firmowe,
  • wydarzenia prywatne (np. studniówka, wesele, urodziny).

Nagrywanie wideo relacji z eventów – dlaczego warto?

Organizacja eventu to czasochłonne przedsięwzięcie, dlatego warto uwiecznić jego efekty nie tylko w celach promocyjnych, lecz również na pamiątkę. Jeśli jesteś organizatorem imprezy, videorelacje możesz zamieścić w swoim portfolio lub wrzucić na stronę internetową firmy – w ten sposób dotrzesz do nowych klientów.

Jeśli z kolei organizujesz wydarzenie cykliczne, videorelacja jest świetnym sposobem na promocję eventu i zachęcenie kolejnych osób do uczestnictwa w przyszłorocznych targach czy dniach miasta. Nic tak skutecznie nie oddziałuje na wyobraźnię jak obraz – stworzymy dla Ciebie relacje z wydarzeń, które są pełne emocji, wrażeń i doskonałej zabawy.

Videorelacja – kreatywna metoda promocji

Relacje z eventów stanowią jedną z najatrakcyjniejszych form reklamy. Zamieszczenie krótkiego filmu z wydarzenia jest znacznie bardziej atrakcyjne niż opis eventu, którego – powiedzmy sobie szczerze – prawie nikt nie przeczyta.

Videorelacje sprawdzają się jako metoda promocji firmy, organizatora, miasta czy regionu. Krótką relację z festiwalu, konferencji, targów czy imprezy sportowej można wrzucić na stronę internetową, kanał YouTube i media społecznościowe. Taki film promocyjny świetnie nadaje się do udostępniania w sieci, dzięki czemu możesz w krótkim czasie zyskać nowych klientów/uczestników/obserwujących bez dużych nakładów na reklamę.

Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Września, Włocławek i Konin to miasta, w których najczęściej nagrywamy videorelacje, choć naszą ofertę kierujemy także do klientów z innych miejscowości. Ile kosztuje nagrywanie relacji z wydarzeń? Cena zależy od kilku czynników, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty i otrzymać indywidualną wycenę.

Zaufali nam


współpraca ABC
wspólpraca FedEx
wspólpraca Verseo
wspólpraca Polo Market
wspólpraca Ecolab
wspólpraca TVN Turbo
wspólpraca Tedx
wspólpraca Ruch
wspólpraca TVP3 Bydgoszcz
wspólpraca Eurocash
wspólpraca Wojewoda Wielkopolski
wspólpraca Znak Emotikon
wspólpraca Engie
wspólpraca Distribev
wspólpraca AVON
wspólpraca Abramczyk
wspólpraca Vitapol
wspólpraca GSK
Back To Top